Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 2
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 3
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 4
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 5
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 6
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 7
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 8
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 9
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг), фото 10

Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг)

279 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: 1293282
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг)
Книга Пізнаю себе (комплект із 4 книг)Нет в наличии
279 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Книга 1. Що мене засмучує

Полярні ведмеді проводять багато часу на паковій кризі. Але оскільки льодовикові шапки поступово тануть, їм усе важче долати величезні простори океану. Чи зуміють полярні ведмеді та їхні дитинчата вчасно дістатися території, де зможуть прогодуватися? Інколи життя видається таким тяжким, що знайти вихід начебто неможливо. Приєднайтесь до цієї родини, котрій у боротьбі за виживання допомагає єдине, що у них є, – любов та сила, якими вони діляться як сім’я.

Книга 2. Що мене лякає

Приєднайтеся до Леопардика, який зрозуміє, що боятись – не означає бути слабким, це означає бути безпечним. Він дізнається, що його сім’я не завжди така сильна, смілива і безстрашна, як раніше вважав.

Книга 3. Коли я сміливий

Уявіть, що ви вилупилися зі шкаралупи в м’якому теплому піску. І припустіть, як це лячно – раптом побачити, шо ти самотній та в небезпеці. Черепашка знає – це підказує їй серце та інстинкти – що мусить пробиратися до моря і бути сміливою. Приєднайтесь до неї в її захоплюючій та небезпечній мандрівці з узбережжя, де вона вилупилась, у відкритий океан і назад додому. Черепашка мусить бути мужньою та відважною – все це вона повинна зробити самотужки.

Книга 4. Коли я щасливий

Ліси вирубують, і кількість панд у дикій природі зменшується. Приєднайтеся до маленької Панди, яку мама вчить виживати, водночас показуючи всю красу і дива бамбукового лісу. Чудеса Китаю, гарні краєвиди і відчуття роблять маленьку тваринку щасливішою, ніж вона коли-небудь була.

Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительВидавництво
ISBN978-966-10-4407-3, 978-966-10-4406-6, 978-966-10-4409-7, 978-966-10-4408-0
Год издания2016
Количество страниц144
Пользовательские характеристики
АвторГайди Говарт
БумагаМелованная
Возраст ребенкаОт 3 до 5 лет; От 6 до 8 лет
ИздательствоНавчальна книга - Богдан
ИллюстраторДаниэль Ховарт
ИллюстрацииЦветные
ПереплетМягкий
Подарочные издания и комплектыКомплекты
Серия книгПізнаю себе
ТипБумажная
Формат225х225 мм
ЯзыкУкраинский
Информация для заказа
  • Цена: 279 ₴