Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 2
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 3
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 4
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 5
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 6
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 7
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 8
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду, фото 9

Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду

325 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: 1387609
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигоду
Книга Поведінкова економіка. Чому люди діють ірраціонально і як отримати з цього вигодуНет в наличии
325 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Книжка Річарда Талера — лауреата Нобелівської премії з економіки 2017 року, відзначеного за внесок у галузь поведінкової економіки.

ТЕМАТИКА

Поведінкова економіка, психологія, фінанси.

ПРО КНИЖКУ

За класичною економічною теорією, люди діють раціонально. Та й самі ми схильні думати, що ухвалюємо рішення з максимальною вигодою для себе. Однак нашим вибором часто керують емоції, і Річард Талер на основі численних досліджень та прикладів із життя переконає вас у цьому. Яких помилок ми як споживачі припускаємося щодня? За яких обставин ми більше схильні до ризику та як ефективно заощаджувати кошти? Про розумні капіталовкладення, гіпотезу ефективного ринку, фреймінг, про наші упередження та самоконтроль він розповідає не лише зрозуміло та цікаво, а й навіть із гумором.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для всіх, хто цікавиться поведінковою економікою та психологією, зокрема процесом прийняття рішень. Для бізнесменів, маркетологів, державних управлінців, політиків, працівників соцслужб.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Річард Талер доступно розкриває психологію ухвалення рішень і пояснює, як завдяки поведінковій економіці зробити світ кращим.

ПРО АВТОРА

Річард Талер — професор економіки та поведінкових наук Чиказького університету. Науковий співробітник Національного бюро економічних досліджень. Лауреат Нобелівської премії з економіки (2017) за ґрунтовний внесок у дослідження економічної поведінки та психології покупців. Був одним із радників Барака Обами. Автор економічних колонок для New York Times, а також п’яти книжок, зокрема «Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір» («Наш формат», 2017). Джерело: https://nashformat.ua/products/povedinkova-ekonomika.-chomu-lyudy-diyut-irratsionalno-i-yak-otrymaty-z-tsogo-vygodu-709490

Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительНаш Формат
Год издания2021
Количество страниц464
Пользовательские характеристики
АвторРичард Талер
ИздательствоНаш Формат
ИллюстрацииНет иллюстраций
ПереплетТвердый
ТипБумажная
Формат140х210 мм
ЯзыкУкраинский
Информация для заказа
  • Цена: 325 ₴