Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 2
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 3
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 4
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 5
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 6
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 7
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 8
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 9
Книга Амазонка. Київ-Соловки, фото 10

Книга Амазонка. Київ-Соловки

140 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: 726886
Книга Амазонка. Київ-Соловки
Книга Амазонка. Київ-СоловкиНет в наличии
140 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Валентин Чемерис (нар. 1936 р.) - відомий український письменник, автор історичних і фантастичних романів, які вже стали культовими, лауреат багатьох літературних премій. У видавництві "Фоліо" вийшли друком його романи "Смерть Атея", "Фортеця на Борисфені", "Ольвія", "Генерали Імперії", "Ордер на любов", "Ярославна", "Ваші пальці пахнуть ладаном", "Марина - цариця московська". Нова книжка Валентина Чемериса присвячена поетам ХХ століття, імена яких стали символами великої жертовної любові до України, незламності духу, правди й боротьби.

Що спонукало Олену Телігу, героїню повісті "Амазонка", вишукану красуню-аристократку, не менш прекрасну поетесу, яку називали новітньою Лесею Українкою, ступити на кривавий шлях боротьби за визволення Батьківщини? Письменник зображує жінку, що вміє і страждати, і радіти, і бути ніжною, але коли перед нею ворог - стає хороброю та незламною. Такою й зустріла Олена свою смерть у горезвісному Бабиному Яру в Києві у лютому 1942 року, де її, патріотку, члена ОУН, розстріляли німецькі фашисти.

Про трагічну долю чотирьох поетів: Крушельницьких - батька Антона й сина Івана, та Вороних - батька Миколу й сина Марка, про їхнє життя, творчість, любов і загибель під час сталінського "Великого терору" 1930-х років читач дізнається з роману-есе "Київ-Соловки".

Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительFolio
ISBN978-966-03-7597-0, 978-966-03-5144-8
Год издания2016
Количество страниц512
Пользовательские характеристики
АвторВалентин Чемерис
БумагаГазетная
Вес420
ИздательствоФолио
ИллюстрацииНет иллюстраций
Литература по периодамСовременная литература
ПереплетТвердый
Серия книгІсторія України в романах
ТипБумажная
Тираж1000
Формат84х108/32 (~135х205 мм)
ЯзыкУкраинский
Информация для заказа
  • Цена: 140 ₴