
Збірка автобіографічних нарисів «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харукі Муракамі вважається найвідомішою у світі книгою про біг. Водночас це – розповідь про рух автора по життю: від бару до письма, від письма до ультрамарафону. Адже подорожувати можна і континентами, і мовами, і заняттями.
Нон-фікшн у виконанні Муракамі легкий, іронічний, детальний.
«Більшу частину того, що я знаю про письменництво, я дізнався під час щоденних пробіжок», – каже Муракамі. Цю тезу підтверджує чи не кожен рядок у книзі. У книзі, котра принесе читачеві справжню насолоду від занурення у світ іншої людини. Адже насолода – це також питання вибору.
Тираж цієї книги видано із залученням коштів Гранту інституційної підтримки наданих "Українським інститутом книги".
Авторка української обкладинки – Ольга Штонда.
Ілюстрації: фотографії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| ISBN | 978-617-7544-43-1 |
| Год издания | 2020 |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Количество страниц | 160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Харуки Мураками |
| Бумага | Офсетная |
| Издательство | Yakaboo Publishing |
| Литература по периодам | Современная литература |
| Оригинальное название | Hashiru Koto Ni Tsuite Kataru Toki Ni Boku No Kataru Koto (What I Talk About When I Talk About Running) |
| Переводчик | Александр Михельсон |
| Переплет | Мягкий |
| Тип | Бумажная |
| Формат | 125х185 мм |
| Язык | Украинский |