Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Життя в рожевому, фото 2
Книга Життя в рожевому, фото 3
Книга Життя в рожевому, фото 4
Книга Життя в рожевому, фото 5
Книга Життя в рожевому, фото 6
Книга Життя в рожевому, фото 7
Книга Життя в рожевому, фото 8
Книга Життя в рожевому, фото 9
Книга Життя в рожевому, фото 10

Книга Життя в рожевому

148 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: 1266801
Книга Життя в рожевому
Книга Життя в рожевомуНет в наличии
148 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Галина Горицька — українська письменниця, історик за фахом, викладачка, кандидатка політичних наук. Народилася в Києві.

Коли навчалася в аспірантурі, почала писати свій перший роман «Дороги, що ведуть у Каїр». Він разом із трьома іншими романами — «Небо для тих, хто має крила», «Остр(і)в», «Карпатський антидепресант» — увійшов у першу книжку авторки «Остр(і)в», яку видало видавництво «Фоліо», далі в серії «Ретророман» вийшли друком два романи Галини Горицької «Церква Святого Джеймса Бонда та інші вороги» й «Товариство осиротілих атеїстів».

Початок 1960-х у столиці Української РСР. У Києві завдяки науково-технічному прогресу з’являється кілька станцій метро. Радянський Союз 1959 року робить перші світлини зворотного боку Місяця. А втім, Місяць знято на «трофейну» кіноплівку, отриману з американських розвідувальних аеростатів.

Бені Гудман, Едіт Піаф, як і вся «прогнила» буржуазна музика, хоча й засуджуються, але платівки з їх піснями можна купити «з-під прилавку» або у фарцовщиків. П’ятирічки скасували, але з’явилися семирічки, і стаханівський рух процвітає.

У Радянському Союзі виходить купа газет, які пишуть однакові фейки на замовлення й бояться казати правду. Зокрема, будь-які згадки про Куренівську трагедію видаляють із періодики та художніх творів ще двадцять років по тому.

То чи насправді відчуваються зміни в Україні після смерті Сталіна? Хрущовська відлига справжня, чи це тільки натяк на покращення?

Характеристики
Основные атрибуты
ISBN978-966-03-9453-7
Год издания2021
Количество страниц348
Пользовательские характеристики
АвторГалина Горицкая
БумагаГазетная пухлая
Вес250
ИздательствоФолио
ИллюстрацииЧерно-белые
Литература по периодамСовременная литература
ПереплетТвердый
Серия книгРетророман
ТипБумажная
Формат130х205 мм
ЯзыкУкраинский
Информация для заказа
  • Цена: 148 ₴