Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза зла, фото 2

Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза зла

400 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: ІЛ-00036791
Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза зла
Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза злаНет в наличии
400 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Анотація  "Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза зла", Донато Каррізі

• Другий роман із циклу «Слідство Міли Васкес»
• КСД купило права на всі 4 книги циклу Mila Vasquez, які поступово будуть видані

У житті кожного бувають моменти, коли хочеться зникнути. Деякі люди наважуються втілити це бажання, і про них забуває більшість - але не вона.
Зі стіни зниклих в офісі «Лімбо» на Мілу Васкес дивляться сотні очей. Міла ніколи не зможе забути тих, кого поглинула темрява: така вже особливість її роботи.
Та невдовзі деякі зниклі повертаються. І тепер у них лише одне завдання - вбивати. Зло назавжди змінило їх. Розслідування цих випадків заходить у глухий кут, і тільки Міла Васкес зможе віднайти правду. Вона повинна надати цій темряві форму, висунути аргументовану гіпотезу... Гіпотезу зла!

Про книжку "Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза зла"

Містичний детектив «Слідство Міли Васкес. Книга 2. Гіпотеза зла» від Донато Каррізі, що входить до серії книг «Слідство Міли Васкес» — це захопливий психологічний трилер, що продовжує історію талановитої слідчої Міли Васкес. Відомий своїм умінням проникати в найтемніші куточки людського розуму, Каррізі створює інтригуючий сюжет, який тримає в напрузі до останньої сторінки.

Міла Васкес знову стикається з серійним вбивцею, який з'являється після довгого затишшя. Цього разу їй доводиться розслідувати справу, що перевертає її уявлення про зло. Вбивця залишає за собою не лише тіла жертв, але повертає зниклих, що мають своє завдання – вбивати. Це все наводять Мілу на думку про існування більш глибокого і небезпечного плану. Слідство занурює її у світ змов, маніпуляцій та темних інстинктів.

Ця книга буде цікава шанувальникам психологічних трилерів, які цінують складні сюжети та майстерно створених персонажів. "Гіпотеза зла" — це історія про боротьбу з невидимими ворогами, внутрішніми демонами та пошук правди, що ховається у тіні. Донато Каррізі вчергове підтверджує свій талант створювати інтригуючі та напружені історії, які не залишають байдужими.

Першу книгу серії «Нашіптувач» ви також можете придбати в інтернет-магазині Книгарня «Є».

Характеристики
Основные
ПроизводительADM
ISBN9786171507968
Год издания2024
Количество страниц480
Пользовательские характеристики
АвторДонато Каррізі
Вес0.414
ВидавництвоКнижковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
ОбложкаТвердая
ПерекладачЛюбов Котляр
ПерекладнаДа
Серія книгСлідство Міли Васкес
ТипПаперова книга
Формат135x205x29мм
ЯзыкУкраїнська
Информация для заказа
  • Цена: 400 ₴