Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35

Маґнолія Паркс. Книга 1 (Всесвіт Маґнолії Паркс)

440 ₴

396 ₴

  • Готово к отправке
  • Код: ІЛ-00038960
Маґнолія Паркс. Книга 1 (Всесвіт Маґнолії Паркс)
Маґнолія Паркс. Книга 1 (Всесвіт Маґнолії Паркс)Готово к отправке
440 ₴396 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Анотація  "Маґнолія Паркс. Книга 1 (Всесвіт Маґнолії Паркс)", Джесса Гастінґс

Маґнолія і Бі Джей розірвуть ваше серце і душу, як ніхто інший!
Феномен TikTok, який порадує всіх шанувальників «Пліткарки».

Вона - вродлива, заможна, егоцентрична та злегка невротична лондонська світська левиця. Він найчастіше фотографований у Лондоні поганець, який розбив їй серце.
Маґнолія Паркс та Бі Джей Баллентайн - створені одне для одного, - цього жоден не заперечуватиме.

Вона зустрічається з іншими, щоб тримати його на відстані; він спить з іншими дівчатами, щоб відплатити їй. Однак після кожної невдалої спроби розлюбити вони все одно приповзають назад одне до одного. Щоправда, з кожним разом їхня дисфункція настигає, розриває по швах, руйнуючи світ, що вони збудували. Світ, у якому жоден із них так і не зміг відпустити іншого.
Та коли зрештою починають проявлятися тріщини, і секрети випливають на поверхню, Маґнолії та Бі Джею не залишається ніщо іншого, окрім як подивитися у вічі непереборному питанню, що вони уникали чи не все життя, - скільки кохань тобі випадає за життя?

Про книжку "Маґнолія Паркс. Книга 1 (Всесвіт Маґнолії Паркс)"

Джесса Гастінґс у романі «Маґнолія Паркс. Книга 1» створює захоплюючу та емоційно насичену історію про кохання, ненависть і складність людських стосунків, що підлягають щоденним випробуванням. Це перший том в серії, котра вже завоювала популярність і ефектно привернула увагу читачів.

Маґнолія Паркс — вродлива, заможна і відома світська левиця Лондона. Її життя, насичене гламуром і розкошами, приховує глибші емоційні травми і нестабільність. Її характер вражає своєю егоцентричністю та невротичними рисами, що постійно ставлять під сумнів її здатність до щирих і тривалих стосунків. Бі Джей Баллентайн, з іншого боку, є популярним у Лондоні «поганцем», чиє ім'я асоціюється з розчаруваннями і недосконалими виборами.

Однією з центральних тем роману є повторюваний цикл невдач і відновлення стосунків. Гастінґс прекрасно показує, як персонажі, незважаючи на свої спроби розірвати стосунки і йти далі, завжди повертаються один до одного. Це ілюструє не лише силу їхніх почуттів, але й складність і болючість їхнього зв'язку, який стає настільки деструктивним, що починає руйнувати їхні особисті світи. Кожна нова спроба відпустити один одного і перейти до нових стосунків виявляється безуспішною.

Рекомендуємо придбати книгу саме у мережі магазинів "Книгарня Є". Видання знаходиться у розділі «Любовних романів». Купуйте з цього розділу також твір «Незавершені справи».

Характеристики
Основные
ПроизводительADM
ISBN9786171507838
Год издания2024
Количество страниц576
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
АвторДжесса Гастінґс
ВидавництвоКнижковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
ОбложкаТвердая
ПерекладачМарина Бієнко
ПерекладнаДа
Серія книгВсесвіт Маґнолії Паркс
ТипПаперова книга
Формат135x205мм
ЯзыкУкраїнська
Информация для заказа
  • Цена: 396 ₴