Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу, фото 2

Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу

499 ₴

449 ₴

  • Готово к отправке
  • Код: ІЛ-00036835
Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу
Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часуГотово к отправке
499 ₴449 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Анотація  "Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу", Ендрю Петтіґрі

Пропаганда і художня проза, шпигуни і цензура: що приховує книга?
Мао Цзедун був бібліотекарем, Сталін — поетом і видав вірші, Вінстон Черчилль використовував путівник для планування вторгнення у Норвегію, Івлін Артур Сент-Джон Во служив у морській піхоті й отримав звання капітана до того, як пішов у відставку, щоб написати «Повернення в Брайдсгед». Самотні сім'ї йшли до бібліотек, доки їхні рідні воювали в окопах, а під час Холодної війни обидві сторони використовували книжки, щоб поширювати власне бачення того, як слід керувати світом.

Зазвичай не говорять про книги і війну в одному контексті — перші належать до найвидатніших винаходів людства, а другі — до найстрашніших. Але ці дві теми тісно переплетені між собою і книжки надто часто опиняються на передовій. Особливо гостро це відчувається в епоху сучасних війн.

Про книжку "Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу"

«Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу» від історика Ендрю Петтіґрі розкриває неймовірні шляхи, якими писемна культура впливала на світ під час війни. Книга простежує, як література супроводжувала людство в найважчі часи, допомагаючи зберігати надію, знання та людяність: від американської війни за незалежність до сучасної війни в Україні. Автори та читачі як тоді, так і сьогодні йшли на війну - ставали як смертоносною зброєю, так і нашими найпереконливішими аргументами на користь миру.

Науково-популярне видання «Книга на війні. Бібліотеки й читачі воєнного часу» є захопливою розвідкою про важливу роль, яку бібліотеки та читачі відігравали в часи конфліктів. Ця книга досліджує трансформативну силу книг й бібліотек протягом історії, особливо в періоди потрясінь.

Автор майстерно переплітає історії з різних епох, підкреслюючи, як книги служили маяками надії, джерелами розради та інструментами опору. Від таємних бібліотек Другої світової війни до цифрових архівів, що зберігають правду про сучасні конфлікти, ця книга показує непохитний дух книгарів й читачів, які зберігали знання за будь-яких обставин.

Ця книга занурює в насичену деталями та ретельно досліджену розповідь, яка стане обов'язковою до прочитання сучасним історикам, книголюбам та всім, хто цікавиться глибоким впливом книг на людську стійкість та опір. Ця книга не тільки святкує непохитну силу писаного слова, але й вшановує тих героїв, які боролися за те, щоб світло знань залишалося яскравим у найтемніші часи.

Придбати книгу можна прямо зараз, замовивши на сайті інтернет-магазину Книгарня «Є», або завітавши до одного з наших офлайн-магазинів, її ви знайдете на поличках розділу «Науково-популярна література».

Характеристики
Основные
ПроизводительADM
ISBN9786178362508
Год издания2024
Количество страниц484
Пользовательские характеристики
АвторЕндрю Петтіґрі
Вес0.622
ВидавництвоЛабораторія
Наявність ілюстраційДа
ПерекладачКатерина Корнієнко
ПерекладнаДа
ТипПаперова книга
Формат145x215x38мм
ЯзыкУкраїнська
Основные атрибуты
ОбложкаТвердая
Информация для заказа
  • Цена: 449 ₴