Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Киев, Украина
+380 (63) 546-45-35
Карта
+380 (63) 546-45-35
Книга Фармацевтична і продовольча мафія, фото 2

Книга Фармацевтична і продовольча мафія

315 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: ІЛ-00007457
Книга Фармацевтична і продовольча мафія
Книга Фармацевтична і продовольча мафіяНет в наличии
315 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Анотація  "Фармацевтична і продовольча мафія", Луї Броуер

У запропонованій книзі відомий французький вчений, доктор медичних наук Луї Броуер на основі незаперечних фактів доводить, що сучасною медициною керує невелика, але всемогутня група олігархів, що стоїть на чолі великих хіміко-фармацевтичних компаній, якій вдається, завдяки колосальним фінансовим засобам, підбирати потрібний їм уряд, політиків, глав лікувальних установ.
Автор приходить до приголомшуючого висновку, що ділки хімічної, фармакологічної промисловості та агропромислового сектора підготували щось схоже на змову, яку можна порівняти зі справжнім геноцидом: чим більше хворих людей, тим більше процвітають олігархи, керівні медициною західного світу. І жоден з урядів, до якої б нації він не належав, ніколи не ризикне поставити на карту економічну і політичну рівновагу своєї держави заради збереження здоров'я співгромадян.

Про книжку "Фармацевтична і продовольча мафія"

Характеристики
Основные атрибуты
ISBN9789661635776
Количество страниц320
Год издания2021
Пользовательские характеристики
АвторЛуї Броуер
Вес0.461
ВидавництвоФОП Стебеляк
ЯзыкУкраїнська
ОбложкаТвердая
ПерекладачМ. Сенченко, К. Шевчук
ПерекладнаДа
ТипПаперова книга
Формат150x220x19мм
Информация для заказа
  • Цена: 315 ₴