Увага! Продукція сексуального характеру або інша продукція з віковим обмеженням. Продаж неповнолітнім заборонено. Продаж відповідно до вікового обмеження.
У цій автобіографічній книжці всесвітньо відомий автор описує своє життя після публікації його знаменитих "Сатанинських віршів". Радикальні ісламісти назвали його роман образливим - іранський аятола Хомейні видав фетву, в якій закликав усіх правовірних до убивства Салмана Рушді, оголошуючи це "богоугодною справою".
Назвою книжки став псевдонім, який Салман Рушді використовував, переховуючись від бажаючих виконати фетву аятоли. Протягом дев'яти років після фетви письменник перебував під захистом лондонської поліції і жив на різних конспіративних квартирах. Ім'я "Джозеф Антон" було вибране Рушді на честь двох улюблених письменників: Джозефа Конрада і Антона Чехова.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Жупанського |
| ISBN | 9789662355505 |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Салман Рушді |
| Возраст | 18+ |
| Жанр | Мемуари; Сучасна проза |
| Категория | Біографії та мемуари |
| Язык | Українська |
| Обложка | Твердая |
| Перекладач | Тарас Бойко |
| Рік | 2014 |
| Серия | Майстри світової прози |
| Сторінок | 728 |
| Формат | 130х200 мм |