Корзина

Здравствуйте. К сожалению Вы написали в нерабочее время, Ваше сообщение будет обработано в рабочее время, мы работаем вт-пт с 10:00 до 18:00. С ув. администрация IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакты
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35

Книга Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття 42023

132 ₴

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴

  • Нет в наличии
  • Код: 42023
Книга Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття 42023
Книга Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття 42023Нет в наличии
132 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Аннотация

Щоб продовжити захопливу бесіду, розпочату в бестселері «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», авторка пропонує ознайомитися з творчістю сучасних художників і по-справжньому зрозуміти й полюбити мистецтво, яке може здаватися найскладнішим для розуміння. Для цього вона радить забути про всі упередження та ярлики, відкинути непевність — і показує, як довіритися художникам, як перейнятися кожним, навіть найхимернішим, твором; вчить дивитися, бачити і... просто насолоджуватися.

Книга зацікавить батьків та педагогів, які творчо підходять до розвитку дітей, а також — без жодних сумнівів! — усіх тих, хто хоче пізнати й оцінити мистецтво ХХ століття так щиро і відкрито, як діти.

В оформленні обкладинки використано фрагмент роботи Сема Френсіса «Білизнa кита».

Це видання було здійснено за підтримки Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» посольства Франції в Україні / Французького інституту в Україні та видавничих програм Французького інституту.
Характеристики
Основные атрибуты
ПроизводительВидавництво Старого Лева
ISBN9786176792192
Тип бумагиОфсетная
Пользовательские характеристики
АвторФрансуаза Барб-Галль
ЯзыкУкраїнська
ОбложкаТвердая
Рік2016
СерияМистецтво і культура
Сторінок176
Формат170х215 мм
Информация для заказа
  • Цена: 132 ₴