
«Селфі в Парижі» — збірка сучасних українських оповідань, дія яких відбувається у місті, що приваблює і манить мрією про нескінченне свято, яке завжди з тобою. А втім, Париж зовсім не ідеальний. Як і будь-яке інше місто. За «фасадами» туристичних пасторалей із образами романтичних пікніків на березі Сени вирує буденність реального життя, коли справжнім щастям є скромна вечеря із сервісу врятованих продуктів, в яких от-от спливе термін придатності… А за лаштунками феєричних вечірок розгортаються драми, що назавжди залишають слід у житті.
Кожне з оповідань збірки по-особливому передає пульс і вібрації легендарного міста і змальовує Париж, для кожного «свій».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Старого Лева |
| ISBN | 978-617-679-946-7 |
| Рік видання | 2021 |
| Кількість сторінок | 136 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Ирэна Карпа; Лариса Денисенко; Мар'яна Савка; Катерина Бабкіна; Галина Вдовиченко; Олена Чорницька; Ірина Словинська; Гаська Шиян; Андрій Шкіль |
| Папір | Офсетний |
| Видавництво | Видавництво Старого Лева |
| Ілюстрації | Немає ілюстрацій |
| Література по періодах | Сучасна література |
| Палітурка | Твердий |
| Серія книг | Художня проза |
| Укладач | Ольга Ренн |
| Тип | Паперова |
| Тираж | 2000 |
| Формат | 145х200 мм |
| Мова | Український |