
Книга Джека Лондона «Біле Ікло» — одна з найкращих у творчості американського письменника. Головним героєм пригодницької повісті автор зробив не людину, а тварину — сильного і сміливого вовка-напівкровку, який народився у Північній глушині та закінчив життя у сонячній Каліфорнії. Саме його очима читач дивиться на розказану у творі історію.
Шанувальники твору пишуть, що повість запала в душу з самого дитинства. І з роками любов до неї не проходить. Для багатьох це улюблене творіння письменника, яке викликає захоплення і сльози одночасно.
У книзі зроблена переконлива спроба осягнути психологію звіра і поглянути на навколишню дійсність поза людських координат. Спочатку нелегко змиритися з цим звірячим мисленням, яке формувалося під впливом зовнішнього середовища, нещадного світу, в якому кожен сам за себе, а «боги» — так вовк називає людей — проти всіх. Але з кожною сторінкою книга затягує сильніше. І вже неможливо відірватися від оповідання «Біле Ікло», написаного ясною образною мовою і просякнутого співчуттям до тварини, життя якої — постійна боротьба і втрати.
Через сприйняття вовка і ставлення до нього людей показуються характери «богів», які по черзі ставали господарями Білого Ікла: жорсткий і не дуже розумний індієць, жадібний і жорстокий портовий бродяга, цільний і благородний білий чоловік... Потрапляючи до їхніх далеко не завжди добрих рук, вовк проходить через своє незаслужене пекло і чистилище, а у кінці знаходить повністю заслужений рай. Ми засуджуємо людей за непорядні вчинки, але з точки зору вовка, вони не добрі і не злі, а просто, як все у природі, неминучі.
Що стосується самого вовка, то для нього немає ані «звитяг, ані подвигів, ані слави», є лише інстинкт і внутрішня самоповага, що примушують від усього серця ненавидіти або усім серцем любити.
Вигідно купити книгу «Біле Ікло» з доставкою по Україні можна на нашому сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| ISBN | 978-966-917-089-7 |
| Рік видання | 2016 |
| Кількість сторінок | 256 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Джек Лондон |
| Папір | Офсетний |
| Вік дитини | Подросткам |
| Видавництво | Видавництво РМ |
| Ілюстрації | Кольорові |
| Клас | 7-й клас |
| Література | Зарубіжна |
| Література по періодах | Література XIX - поч. XX ст. (до 1918 р.) |
| Палітурка | Твердий |
| Серія книг | Класна Класика |
| Тип | Паперова |
| Тираж | 2000 |
| Формат | 150x205 мм |
| Мова | Український |