Кошик

Вітаємо. На жаль, Ви написали в неробочий час, Ваше повідомлення буде оброблено в робочий час, ми працюємо вт-пт з 10:00 до 18:00 З повагою адміністрація IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Київ, Україна
+380 (63) 546-45-35
Мапа
+380 (63) 546-45-35
Перший кий Будича. Книга 3, фото 2

Перший кий Будича. Книга 3

270 ₴

248 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: ІЛ-00034123
Перший кий Будича. Книга 3
Перший кий Будича. Книга 3Готово до відправки
270 ₴248 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Анотація  "Перший кий Будича. Книга 3", Анатолій Дністровий

Ця книжка оповідань завершує трилогію Анатолія Дністрового, події якої розгортаються у вигаданому автором містечку – Будичі.
«Сіра пейна», що є першою книжкою трилогії, розповідає про життя провінційної богеми – художників, натурниць і поетів.  У «Привидах» (друга книжка трилогії) туга за творчістю приводить головного героя в місто його юності, де все змінилося до невпізнанності.
Новели й оповідання, які ввійшли до книжки «Перший кий Будича», продовжують розповідати історії Будича, їх часопростір триває із середини 1980-х до наших днів. Тут є бандитська більярдна та її відвідувачі кінця 1980-х, провінційні журналісти і школярі, дивакувата інтелігенція, пенсіонери-відлюдники…
Саме цими часовими, світоглядними зіткненнями автор маркує важливі моменти трансформації українського соціуму, дає можливість нам разом з ним зазирнути в ту чи іншу епоху.

Про книжку "Перший кий Будича. Книга 3"

Видання «Перший кий Будича» – це завершальна книга у захоплюючій трилогії від талановитого українського письменника Анатолія Дністрового. Події розгортаються у вигаданому містечку Будичі, де автор майстерно розповідає історії різних персонажів, які представляють різні епохи від середини 1980-х до наших днів. 

Книга складається з новел та оповідань, які дозволяють читачеві зануритися в життя та соціальні зміни, які відбувалися в українському соціумі протягом цього періоду. Різноманітні персонажі, починаючи від бандитської більярдної до провінційних журналістів та школярів, створюють живий та барвистий світ, який розкриває перед нами різноманітні грані людської долі. Взагалі, художня література про трансформацію українського суспільства від 1980-х років до сьогодення має особливу цінність і актуальність. Вона є не тільки репрезентацією історичних подій, але й дзеркалом, що відображає дух часу, соціальні зміни, культурні та економічні перетворення.

Автор майстерно вплітає в сюжет важливі моменти українського суспільства, дозволяючи нам крізь призму його персонажів пережити ті зміни. Це захоплююче читання, що допомагає краще зрозуміти історію та сучасність України.

Рекомендуємо придбати книгу саме у мережі магазинів "Книгарня Є". Видання знаходиться у розділі сучасної української прози, так само як "Я бачу, вас цікавить пітьма" Ілларіона Павлюка.

Характеристики
Основні
ВиробникADM
ISBN9786178178017
Рік видання2024
Кількість сторінок176
Користувальницькі характеристики
АвторАнатолій Дністровий
Вага0.166
ВидавництвоВіхола
ОбкладинкаМ'яка з клапанами
Серія книгХудліт. Проза
ТипПаперова книга
Формат130x200x12 мм
МоваУкраїнська
Інформація для замовлення
  • Ціна: 248 ₴