Кошик
5297 відгуків

Вітаємо. На жаль, Ви написали в неробочий час, Ваше повідомлення буде оброблено в робочий час, ми працюємо вт-пт з 10:00 до 18:00 З повагою адміністрація IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Київ, Україна
+380 (63) 546-45-35
Мапа
+380 (63) 546-45-35
Биті є. Книга 2. Макс, фото 2

Биті є. Книга 2. Макс

250 ₴

225 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: ІЛ-00038463
Биті є. Книга 2. Макс
Биті є. Книга 2. МаксГотово до відправки
250 ₴225 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Анотація  "Биті є. Книга 2. Макс", Люко Дашвар

Пів року незалежності - на більше Макса не вистачило. Заради чого він б’ється головою у глуху стіну, порвав із батьками, злидарює?

Його дівчина втекла, не підтримавши відчайдушних спроб стати неймовірним чоловіком… Прийняти фінансову допомогу рідних і гидувати нею - оце по-Максовому!
Тож одного не зовсім звичайного дощового вечора Макс вирішив зникнути. Назавжди. Колись він не ризикнув кинутися у Дніпро, щоб урятувати своє кохання, зате нині готовий шубовснути у воду - аби випірнути згодом десь далеко зовсім новим, очищеним…

Про книжку "Биті є. Книга 2. Макс"

Пам'ятаєте хлопців з роману «РАЙ.Центр»? Їхні історії не закінчилися. Люко Дашвар продовжує стежити за долями Макара, Макса та Гоцика у трилогії «Биті є».

«Биті є. Книга 2. Макс» - це продовження історії Максима Сердюка. Після трагічної втрати коханої, він намагається втекти від себе в дикій природі, але минуле не відпускає його, навіть кар’єрні досягнення і блискучі перспективи не можуть заглушити болю втрати коханої дівчини Люби.

Максим прагне незалежності, мріє вирватися з-під впливу батька, але життя змушує його повернутися додому. 

Таємниці його душі починають випливати назовні, оголюючи темні сторони його характеру. На межі між життям і смертю Макс зустрічає дівчину, що дарує йому шанс на новий початок. Але чи зможе він скористатися ним?

Другий роман Люко Дашвар з серії «Биті є» - це динамічна та пронизлива історія про втрату, зраду, внутрішню боротьбу та пошуки себе у сучасному світі, повному спокус та омани.

Купити цю книгу, яка зацікавить широку читацьку авдиторію можна просто зараз, зробивши замовлення на сайті інтернет-магазину Книгарня «Є», або завітавши в офлайн-магазини мережі вашого міста, її ви знайдете на поличках розділу «Сучасна українська проза», там же відшукаєте продовження - «Биті є.Книга 3. Гоцик».

Характеристики
Основні
ВиробникADM
ISBN9786171511040
Рік видання2024
Кількість сторінок304
Користувальницькі характеристики
АвторЛюко Дашвар
Вага0.298
ВидавництвоКнижковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»
ОбкладинкаТверда
Серія книгБиті є
ТипПаперова книга
Формат135x205x20мм
МоваУкраїнська
Інформація для замовлення
  • Ціна: 225 ₴