
1 199 ₴
959 ₴
Рейчел Смайт – авторка популярної графічної серії «Пристрасті Олімпу», що переосмислює давньогрецькі міфи у форматі сучасного коміксу. «Пристрасті Олімпу. Том 3» продовжує історію стосунків Гадеса та Персефони, поєднуючи міфологічний канон із новим поглядом на добре відомих богів. Видання українською мовою вийшло у видавництві «Vivat» і зберігає авторський стиль, завдяки якому серія здобула міжнародне визнання.
У центрі подій – Персефона, яка намагається відповідати очікуванням Олімпу, залишаючись бездоганною у статусі богині-незайманки. Водночас її почуття до Гадеса стають дедалі складнішими, особливо після травматичних подій, пов’язаних з Аполлоном. Чутки ширяться, напруга між світами богів і Підземного царства зростає, а минуле Гадеса знову нагадує про себе через Мінту..
Комікс порушує теми контролю, згоди, суспільного тиску та особистих меж. Авторка уважно працює з емоційним станом персонажів, показуючи, як очікування родини та соціуму впливають на вибір і самооцінку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| ISBN | 9786171706064 |
| Кількість сторінок | 384 |
| Рік видання | 2026 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | температура Смайт |
| Вага | 1.282 |
| Видавництво | Vivat |
| Мова | Українська |
| Наявність ілюстрацій | Да |
| Обкладинка | Тверда |
| Перекладач | Ярослава Стріха |
| Перекладна | Да |
| Серія книг | Пристрасті Олімпу |
| Тип | Паперова книга |
| Формат | 180x260x29 мм |