Кошик
Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 2
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 3
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 4
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 5
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 6
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 7
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 8
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 9
Книга Прологи, з прологом прологів 281821, фото 10

Книга Прологи, з прологом прологів 281821

350 ₴

308 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 281821
Книга Прологи, з прологом прологів 281821
Книга Прологи, з прологом прологів 281821Готово до відправки
350 ₴308 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Прологи, з прологом прологів – інтелектуальна подорож крізь лабіринти думки Борхеса

«Прологи, з прологом прологів» — це літературна мозаїка, у якій Хорхе Луїс Борхес відкриває власну бібліотеку і пам’ять. У цих коротких, але глибоких текстах він розмірковує про книги, авторів, читання й саме існування слова. Кожен пролог — як мікрокосм його мислення, де література перетворюється на дзеркало нескінченності.

Перед вами — збірка передмов, які Борхес писав до власних і чужих творів. Але це не просто вступи — це самостійні есе, насичені іронією, мудрістю і спокоєм мислителя, що дивиться на світ крізь тисячі текстів. Це книга про саму любов до читання, про радість відкриття й про час, який живе у кожному слові.

Стиль і атмосфера

Стиль Борхеса — це поєднання філософії, лінгвістики та поезії. Його тексти короткі, але безмежні. Атмосфера книги — тиха, інтелектуальна, з ноткою ностальгії за втраченими книгами і світами. Це роздуми, що читаються повільно, як молитва для розуму.

Чому варто купити «Прологи, з прологом прологів»

  • Унікальний збірник есеїв від одного з найвпливовіших авторів ХХ століття.
  • Поєднання літературної критики, філософії та автобіографічних роздумів.
  • Книга, що відкриває самого Борхеса — його голос, стиль і мислення.
  • Для шанувальників есеїстики, філософії та літературної класики.

«Прологи, з прологом прологів» — це книга, яку читають не поспішаючи, вдихаючи аромат думок, що не старіють.

 

Добірка різноманітних передмов, написаних Хорхе Луїсом Борхесом з 1924 по 1974 рік. У книжці зібрано десятки розсіяних по різних виданнях текстів, які належать до цього особливого жанру, в якому Борхес також показав свій майстер-клас. У цьому томі серед багатьох інших літературних аватарів знайшли свій відгомін «дим і вогонь Карлайла, батька нацизму, оповіді Сервантеса, який ще не облишив мрію про другого дона Кіхота, геніальний міф про Факундо, потужний континентальний голос Волта Вітмена, приємні виверти Поля Валері, онірична гра в шахи Льюїса Керрола, елейські пониження Кафки, реальні небеса Сведенборга, шум і лють Макбета, усміхнена містика Маседоніо Фернандеса і розпачлива містика Альмафуерте».
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникFolio
ISBN9786175518922
ОбкладинкаТверда
Тип паперуОфсетний
Користувальницькі характеристики
АвторХорхе Луїс Борхес
Вік16+
ЖанрСучасна проза; Есе; Афоризми
КатегоріяХудожня
МоваУкраїнська
ОформленняСуперобкладинка
Рік2024
Сторінок208
Формат130х200 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 308 ₴