Кошик
Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Київ, Україна
+380 (63) 546-45-35
Мапа
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938, фото 2
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938, фото 3
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938, фото 4
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938, фото 5
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938, фото 6

Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938

650 ₴

611 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 300938
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938
Книга Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання 300938Готово до відправки
650 ₴611 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«Кулінарна книга Володаря Перснів. Неофіційне ілюстроване видання» відкриває читачам двері до кулінарного світу Середзем'я, де можна навчитися готувати страви, що згадуються в книгах Толкіна. Кожен розділ цієї книги наповнений цікавими історіями, рецептами та ілюстраціями, що допомагають перенестися в саму атмосферу «Володаря Перснів». Від рецепту ельфійського хліба до кулінарних витворів ґномів, ця книга дозволяє готувати страви, що відповідатимуть кожній культурі світу Толкіна. Кулінарія тут не просто процес приготування їжі, а справжнє мистецтво, яке передає дух кожного куточка Середзем'я. Це видання також має безліч ілюстрацій, що допомагають краще уявити страви та атмосферу, яка панує в легендарному світі.
У першій частині книги Ґрімм пропонує рецепти, що базуються на традиціях різних народів Середзем'я. Кулінарні створіння в «Володарі Перснів» мають свою специфіку, і ці рецепти дають можливість відтворити смачні страви на сучасних кухнях. Крім того, книга розповідає цікаві факти про їжу, її роль у культурі та звичаях народів, що населяють Середзем'я. Це не тільки кулінарний посібник, а й культурна подорож в минуле та сучасне.
Крім того, книга дає змогу поринути у світ легенд та міфів, які оточують кожну страву. Рецепти супроводжуються історіями та цікавими фактами про те, як їжа стала важливою частиною культури того чи іншого народу. «Кулінарна книга Володаря Перснів» дозволяє читачам зануритися в магію середньовічного світу через приготування страв, а також дає змогу побачити, як багато з того, що згадується в книгах Толкіна, можна відтворити в реальному житті.
Особливість цього видання в тому, що це не просто книга з рецептами, а й справжній путівник по Середзем'ю, що дає можливість по-новому поглянути на світ, описаний Толкіном. Кожен рецепт супроводжується коментарями і поясненнями, що допомагають створити автентичну атмосферу, яка була б настільки ж насичена, як і самі історії про Більбо Беггінса, Фродо і їхніх супутників.
Ця кулінарна книга стане відмінним доповненням до бібліотеки кожного фаната «Володаря Перснів» та тих, хто хоче не тільки читати про Середзем'я, а й зануритися в нього, готуючи страви, що створені для справжніх героїв і магів.
Характеристики
Основні
ВиробникMALOPUS
Характеристики обкладинки
ОбкладинкаТверда
Користувальницькі характеристики
ISBN9786178168421
ІлюстраціїКольорові
АвторТом Ґрімм
Вік12+
ЖанрХобі та захоплення; Кулінарні рецепти
КатегоріяКулінарія
МоваУкраїнська
ПерекладачОлександра Поворозник; Юрій Поворозник
Рік2025
Сторінок160
Тип паперуОфсетна
Формат210х260 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 611 ₴