669 ₴
589 ₴
У світі, де магія може бути підступною, а дорога — смертельно небезпечною, навіть дрібна помилка може обернутися великою пригодою. «Чорноязикий злодій» — це історія шахрая з гострим язиком і не менш гострим ножем, який втрапляє у вир небезпечних подій. Тут є все: зради, темні змови, жорстокі битви і крихітний шанс на щось більше, ніж проста крадіжка. Це фентезі, яке вражає гумором і водночас темною атмосферою.
Роман поєднує темне фентезі, пригоди і чорний гумор. Це історія для дорослих читачів, які полюбляють жорстке, динамічне фентезі з неочікуваними поворотами. Вона ідеально підійде фанатам Джо Аберкромбі та Патріка Ротфуса.
Якщо вам подобаються «Перший закон» Джо Аберкромбі або «Назви вітру» Патріка Ротфуса, ця книга стане вашим новим улюбленим відкриттям. «Чорноязикий злодій» доводить: іноді найгірший шахрай здатен стати героєм, але якою ціною?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| ISBN | 9786171706392 |
| Обкладинка | Тверда |
| Тип паперу | Офсетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Крістофер Б'юлман |
| Вік | 16+ |
| Жанр | Темне фентезі; Сучасна проза |
| Категорія | Художня |
| Мова | Українська |
| Перекладач | Шандор Нодь |
| Рік | 2025 |
| Сторінок | 480 |
| Формат | 165х240 мм |