«Пан Малодобрий» — це готичний роман Володимира Арєнєва, що поєднує містику, психологію й український фольклор. Книга занурює читача у темну атмосферу старовинного міста, де за тишиною кам’яних вулиць ховаються прокляття, привиди минулого й таємниці людської душі.
У центрі історії — загадковий пан Малодобрий, людина з непростим минулим, у якій добро й зло сплелися в одне. Його шлях — це боротьба зі страхами, провиною і власною темрявою. Поступово читач розуміє, що справжні монстри живуть не в підвалах і не на цвинтарях — вони оселилися всередині нас. А кров на сторінках — це не лише наслідок злочину, а й символ плати за власні помилки.
Арєнєв майстерно поєднує атмосферу класичної готики з психологічним напруженням сучасної літератури. Його мова — точна, образна, іноді різка, але завжди глибока. Книга досліджує межу між каяттям і прокляттям, між тим, ким ми були, і тим, ким стаємо, коли більше не можемо втекти від себе.
Для шанувальників темної прози, готики та психологічних історій. «Пан Малодобрий» — це роман, який змушує замислитися про межі людяності, ціну помсти і про те, чи справді кожен з нас готовий зустріти власну тінь. Це не просто читання — це занурення у глибини совісті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА |
| ISBN | 9786175852712 |
| Тип паперу | Офсетний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ілюстратор | Олександр Продан |
| Ілюстрації | Двокольорові |
| Автор | Володимир Аренєв |
| Вік | 16+ |
| Жанр | Фентезі; Українські автори |
| Категорія | Художня |
| Мова | Українська |
| Обкладинка | Тверда |
| Оформлення | Часткове лакування; Кольоровий обріз |
| Рік | 2024 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 145х215 мм |