«Палай» — новий роман від Патріка Несса, автора світових бестселерів і лауреата численних літературних премій. Це історія, де міф і реальність стикаються в смертельній битві, а дракони виходять із тіні, щоб змінити долю світу. Події розгортаються на тлі холодної війни, де людство балансує між страхом і надією, а герої змушені зробити вибір, який вирішить їхнє майбутнє.
Фентезі з елементами альтернативної історії та наукової фантастики. Книга для підлітків і дорослих, які люблять динамічні сюжети, харизматичних героїв і світ, де магія існує поруч із реальністю.
Якщо вам подобаються твори Філіпа Пулмана, Наомі Новік чи Лі Бардуґо, тоді «Палай» стане вашим новим улюбленим відкриттям. Це історія про магію, вибір і боротьбу за майбутнє.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АССА |
| ISBN | 9786178387501 |
| Тип паперу | Офсетний |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автор | Патрік Несс |
| Вік | 16+ |
| Жанр | Фентезі; Сучасна проза; Трилер |
| Категорія | Художня |
| Мова | Українська |
| Обкладинка | Тверда |
| Оформлення | Кольоровий обріз |
| Перекладач | Тарас Бойко |
| Рік | 2025 |
| Сторінок | 336 |
| Формат | 130х200 мм |