Кошик

Вітаємо. На жаль, Ви написали в неробочий час, Ваше повідомлення буде оброблено в робочий час, ми працюємо вт-пт з 10:00 до 18:00 З повагою адміністрація IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 2
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 3
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 4
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 5
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 6
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 7
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 8
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 9
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235, фото 10

Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235

395 ₴

348 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 336235
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235
Книга Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної 336235Готово до відправки
395 ₴348 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної — Барбара Редінґ

«Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної» — це витончений роман про почуття, що виходять за межі звичних правил і стають справжнім випробуванням для серця. Барбара Редінґ делікатно відтворює атмосферу епохи, показуючи історію великого письменника не лише крізь призму творчості, а й через складні, глибокі особисті переживання. Це книга про силу пристрасті, про внутрішній конфлікт між обов’язком і бажанням, про кохання, яке залишає слід у літературі та житті.

Жанр і для кого ця книга

Видання поєднує історичний роман, біографічну прозу та психологічну драму. «Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної» буде цікавою читачам, які захоплюються українською літературою, історіями видатних особистостей та глибокими романтичними сюжетами. Книга сподобається дорослій аудиторії, поціновувачам інтелектуальної прози і тим, хто любить літературу з реальним історичним підґрунтям.

Чому варто купити «Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної»

Барбара Редінґ створює проникливу історію про взаємини, які надихають і водночас змушують замислитися над складністю людських почуттів. Роман дозволяє побачити класика української літератури у новому світлі — живим, вразливим, справжнім. Книга вирізняється атмосферністю, психологічною глибиною та літературною витонченістю, що робить її особливо цінною для домашньої бібліотеки. Це видання стане чудовим вибором для тих, хто цінує поєднання історії та сильних емоцій.

Що ще почитати

Поціновувачам історичних романів також варто звернути увагу на книги про життя українських письменників та культурних діячів. «Безумці. Історія кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної» гармонійно поєднує документальну основу та художню інтерпретацію, створюючи захопливе і водночас інтелектуальне читання. Це книга, яку хочеться мати у власній колекції і повертатися до неї знову.

  • Історичний роман про реальну історію кохання
  • Погляд на життя Михайла Коцюбинського
  • Поєднання біографії та художньої прози
  • Вишукане доповнення книжкової колекції

 

«Безумці» — це художньо-документальний роман про заборонене, виснажливе й водночас життєдайне кохання Михайла Коцюбинського та Олександри Аплаксіної. Історія, розказана з інтимною щирістю й психологічною глибиною, відкриває маловідомий вимір життя класика української літератури — як чоловіка, коханця, людини зрадливої та пристрасної. На тлі провінційного Чернігова початку ХХ століття, під наглядом поліції, у тиску родинних обов’язків і соціальних заборон розгортається драма почуттів, у якій любов постає як випробування, спокуса й порятунок водночас. Це роман про конфлікт між обов’язком і бажанням, про жіночу самопожертву й чоловічу нерішучість, про тілесність і самоту, що живлять творчість. «Безумці» — не біографія в традиційному сенсі, а тонка літературна реконструкція внутрішнього світу героїв, де особисте стає ключем до розуміння творчості, а кохання — формою екзистенційного бунту. Це книжка про ціну почуттів і про те, як велика література народжується з болю, ніжності та неможливості бути разом.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникБрустури
ISBN9786178561116
Тип паперуОфсетний
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
АвторБарбара Редінґ
Вік16+
ЖанрІсторична література; Любовний роман; Роман; Біографічна література
КатегоріяХудожня
МоваУкраїнська
ОбкладинкаТверда
Рік2026
Сторінок200
Формат130x200 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 348 ₴