Кошик

Вітаємо. На жаль, Ви написали в неробочий час, Ваше повідомлення буде оброблено в робочий час, ми працюємо вт-пт з 10:00 до 18:00 З повагою адміністрація IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Київ, Україна
+380 (63) 546-45-35
Мапа
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603, фото 2
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603, фото 3
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603, фото 4
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603, фото 5
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603, фото 6

Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603

490 ₴

461 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 337603
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603
Книга Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности. Марія Маєрчик 337603Готово до відправки
490 ₴461 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монографія Марії Маєрчик «Колоніальність непристойного: сороміцьке в модерному дизайні сексуальности» вивчає історію української культури і науки через призму тої частини народної традиції, яка не ввійшла до канонічного культурного спадку. Йдеться, зокрема, про сороміцький фольклор та народні практики інтимности.

Шукаючи відповіді на запитання, чому теоцентричне, богобоязке українське суспільство XVII–XVIII століть вільно співало пісні, котрі секулярне суспільство XIX–XX століть почало вважати вкрай аморальними й заборонило, книжка простежує зміни в ідеї непристойности від давньоруського періоду до XX століття. Водночас у центрі уваги перебуватиме модерність — доба, коли, власне, й виникли сексуалізовані, біополітичні форми непристойности, як-от мат, порнографія та перверсія. Запитуючи, чому модерність потребувала нових модусів непристойного, книжка оприявнює їхній зв’язок із такими панівними класифікаційними системами, як гендер, сексуальність, етнічність і раса, що виростають з історії та практик колоніалізму і є засадничими складниками модерного конструкту білости.

Як українська культура реагувала на ці процеси, як давала раду з новими викликами модерности, ставала вона на бік колоніальних знань чи чинила їм спротив, посилювала біополітичні дискурси чи спростовувала їх, або ж, інакше кажучи, яким був український деколоніальний проєкт на рубежі XIX і XX століть, — про це читайте в «Колоніальності непристойного».
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникВидавництво
Користувальницькі характеристики
ISBN9786178149321
ІлюстраціїЧорно-білі
АвторМарія Маєрчик
КатегоріяКультура та мистецтво
МоваУкраїнська
ОбкладинкаТверда
ОформленняЧасткове лакування
Рік2026
Сторінок224
Тип паперуОфсетна
Формат165х205 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 461 ₴