Кошик
Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
Рейтарська 31\16, Київ, Україна
+380 (63) 546-45-35
Мапа
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396, фото 2
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396, фото 3
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396, фото 4
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396, фото 5
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396, фото 6

Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396

300 ₴

270 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 236396
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396
Книга Поговоримо про любов. 6-8 років. Хлопчики та дівчатка 236396Готово до відправки
300 ₴270 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Діти природно цікавляться всім, що пов’язано з їхнім тілом і сексуальністю. Від шести до дев’яти років вони ставлять чимало гострих запитань, на які книга дає прості і чесні відповіді.

  • Книга продовжить подорож дітлахів у світ міжособистісних стосунків, допоможе ще краще зрозуміти, як в ньому все влаштовано.
  • Діти дізнаються більше подробиць про появу дітей на світ, тож книга стане гарним помічником батьків, які готуються подарувати старшій дитині братика або сестричку. Сміливо використовуйте посібник як інструмент для важливих розмов про продовження роду.
  • Книга на зрозумілому для молодших школярів рівні піднімає теми сорому, приватності, особистісних меж, дружніх та сексуальних стосунків. З її допомогою Ви закладете міцне підґрунтя безпечної поведінки.
  • Дітлахи отримають важливі знання про різні типи сімей, про родину і рід, відмінності між хлопцями та дівчатами, про фізичний та емоційний розвиток і багато іншої надзвичайно корисної інформації.
  • Художнє оформлення книги заслуговує окремого захвату. Концептуальній мисткині Вйолен Леруа вдалося вхопити саму суть сучасного покоління дітей, тож книгу вона оформила зрозуміло і цікаво для тих, кому зараз від шести до дев'яти років. Елементи коміксу гарантують, що діти полюблять свою нову книгу про стосунки.
  • Якісна розвивальна книга для найменших читачів – чудовий подарунок кожному маленькому хлопчику чи дівчинці.
  • Ця книжка – друга частина неймовірної серії про стосунки «Поговоримо про любов». Перша книга адресована малюкам від 3 років. Наступні дві розкажуть про стосунки дорослим дітям 9 – 11 та підліткам від 12 років. Серія втілює мрію видавництва «Каламар» виростити нове покоління українців – свідомих, вільних, обізнаних в розмаїтті людських стосунків, тих, що не соромляться природних питань фізіології та вміють зберігати власні межі. Ці чотири книжки спростять шлях дітлахів в їхнє доросле життя.

Характеристики
Основні атрибути
ISBN9786178076023
ІлюстраціїКольорові
ОбкладинкаТверда
Тип паперуОфсетний
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
ІлюстраторВйолен Леруа
АвторНадін Муше; Валері Комб
ВиробникКаламар
Вік6+
ЖанрПізнавальна література; Про дорослішання для дітей
КатегоріяДитяча
МоваУкраїнська
ПерекладачСліпенко Наталія
Рік2022
СеріяПоговоримо про любов
Сторінок32
Формат170х230 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 270 ₴