Кошик

Вітаємо. На жаль, Ви написали в неробочий час, Ваше повідомлення буде оброблено в робочий час, ми працюємо вт-пт з 10:00 до 18:00 З повагою адміністрація IT-BAZA

Целая база нужных товаров
Контакти
IT-BAZA – ціла база потрібних речей для всієї родиниСамий кращий оператор
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
впередназад
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 2
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 3
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 4
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 5
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 6
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 7
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 8
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 9
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751, фото 10

Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751

370 ₴

326 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 289751
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751
Книга Трилогія "Мазепа" Книга 1. МОТРЯ. Історична повість у двох томах. Том 2. (Кольорова серія) 289751Готово до відправки
370 ₴326 ₴
+380 (63) 546-45-35
+380 (63) 546-45-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

«Мотря» (Том 2) — продовження історичної трилогії Богдана Лепкого «Мазепа»

Богдан Лепкий у другому томі повісті «Мотря» продовжує одну з найзворушливіших і найтрагічніших історій української літератури. Це розповідь про кохання гетьмана Івана Мазепи й молодої Мотрі Кочубеївни — почуття, приречене історією, честю та владою. На тлі доленосних подій кінця XVII — початку XVIII століття розгортається драма, де особисте переплітається з національним, а серце стає ареною боротьби між обов’язком і любов’ю. Автор майстерно поєднує художність із документальністю, створюючи яскраву картину доби козацької України.

Жанр і для кого ця книга

Історичний роман, психологічна проза, українська класика. «Мотря» — книга для читачів, які цінують глибокі історії про кохання, честь і долю народу. Вона буде цікавою студентам, викладачам, дослідникам історії та всім, хто хоче зрозуміти, як події минулого формували українську ідентичність.

Чому варто прочитати

«Мотря» — не лише історія кохання, а й роздум про людську гідність і вірність переконанням. Лепкий пише живою, образною мовою, створюючи атмосферу, в якій оживають історичні постаті — Мазепа, Кочубей, Карл XII. Цей роман не просто переносить у минуле, а й дозволяє відчути пульс епохи, її велич і біль. Це класика, що звучить сучасно, бо говорить про вибір між серцем і честю.

Що ще прочитати

Рекомендуємо також інші книги з трилогії «Мазепа» — «Батурин» і «Полтава». А якщо вам подобається історична проза, зверніть увагу на твори Івана Нечуя-Левицького, Андрія Чайковського, Романа Іваничука. «Мотря» — це книга, яка нагадує: історія — не минуле, а дзеркало нашого сьогодення.

 

У цій книзі вміщено другий том повісті «Мотря», що входить до історичної епопеї «Мазепа» класика української літератури Богдана Лепкого (1872–1941).
Повість оповідає про кохання юної красуні Мотрі — дочки генерального судді Кочубея, пізніше страченого Мазепою, — і старіючого гетьмана на тлі важливих історичних подій. Видання адресоване широкому колу читачів, які цікавляться історією України та її минулим.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникКондор
ISBN9786178153359
Тип паперуОфсетний
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
АвторБогдан Лепкий
Вік16+
ЖанрУкраїнська класика; Українські автори
КатегоріяХудожня
МоваУкраїнська
ОбкладинкаМ'яка
Рік2024
СеріяТрилогія «Мазепа»
Сторінок252
Формат130х200 мм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 326 ₴